Rozpocznij pracę w lot!

PCSCHEMATIC Automation oszczędza Tobie i Twoim współpracownikom dużo czasu - a nasz pakiet „Szybki start” zapewnia maksymalne korzyści już od pierwszego dnia.

Kiedy kupujesz nowy program, który może zaoszczędzić Tobie i Twoim współpracownikom dużo czasu, zwykle nie ma wystarczająco dużo czasu na zapoznanie się z nim.

A kiedy odbędziesz szkolenie, zwykle nie ma wystarczająco dużo czasu, aby odpowiednio zintegrować nowe umiejętności, kiedy wracasz do swoich zadań.

Fabryka

Dlatego pakiet szybkiego startu koncentruje się na Twojej konkretnej sytuacji i Twoich konkretnych potrzebach. Robimy dokładnie to, co konieczne, aby umożliwić Ci zaoszczędzenie jak największej ilości czasu i upewniamy się, że Ty i Twoi współpracownicy macie dokładnie takie umiejętności, jakie są niezbędne do sprostania konkretnym wyzwaniom w pracy.

Przede wszystkim skoncentruj się na konkretnych potrzebach i wyzwaniach

Kiedy decydujesz się na szybki start, zawsze zaczynamy od rozmowy na temat Twoich potrzeb i wyzwań zawodowych. Przyglądamy się uważnie rysunkom, które zwykle rysujesz, wyjaśniamy, które dane wyjściowe do produkcji – na przykład do etykietowania – musisz wygenerować i sprawdzamy, jakie inne wymagania masz w zakresie dokumentacji.

Analizujemy, w jaki sposób uzyskasz maksymalne korzyści

Następnie analizujemy, w jaki sposób możesz jak najszybciej uzyskać maksymalne korzyści z programu – począwszy od momentu otrzymania zlecenia, przez fazę projektowania, aż po ostateczną produkcję. W razie potrzeby możemy również doradzić, jak optymalnie zastosować program zarówno podczas codziennej konserwacji, jak i przestojów produkcyjnych.

Ty określasz, ile wniesiesz do rozwiązania

Zawsze otrzymasz kilka przedstawionych rozwiązań do wyboru, abyśmy szanowali zarówno Twoje ramy finansowe, jak i zasoby, którymi możesz uczestniczyć w procesie. W ten sposób możesz sam wybrać, ile chcesz wnieść do rozwiązania.

Szkolenia specjalistyczne – w oparciu o Twoje specyficzne potrzeby

W ramach analizy sprawdzamy również, czy mógłbyś odnieść korzyści z dalszego szkolenia dla siebie i swoich współpracowników. Szkolenie to może być szczególnie skuteczne, ponieważ możemy przeprowadzić szkolenie w oparciu o konkretne rozwiązanie dla Twoich potrzeb, które jest wdrażane w wyniku pakietu. W ten sposób Twój nowy przepływ pracy jest efektywnie integrowany we wszystkich istotnych częściach firmy.

Co może zawierać pakiet

Pakiet „Flying start” może zawierać np.:

 • Analiza Twoich możliwości – w oparciu o Twoją konkretną sytuację i potrzeby (obowiązkowe)
 • Tworzenie formatek rysunkowych zawierających logo firmy, kolory firmowe oraz dane projektowe
 • Tworzenie szablonów projektów, dzięki którym od razu przystąpisz do nowych projektów, a wszystkie Twoje projekty będą miały podobny profesjonalny wygląd
 • Pomoc w dostosowaniu bazy aparatury, tak aby zawierała tylko te aparaty i informacje, które są potrzebne zgodnie z Twoimi standardami dokumentacji
 • Wskazówki dotyczące tworzenia wspólnych menu symboli, tak aby wszyscy pracownicy używali tych samych symboli i mieli natychmiastowy dostęp do najczęściej używanych symboli/aparatów – najlepiej z dołączonymi danymi artykułów
 • Specjalistyczne szkolenia oparte na nowych możliwościach
 • Harmonogram procesu – w tym spotkania kontrolne, aby upewnić się, że nadal jesteś zadowolony z rozwiązania
 • Bardziej zaawansowane opcje

  W przypadku bardziej zaawansowanych potrzeb pakiet można rozszerzyć o np.:

 • Pomoc w tworzeniu bibliotek rysunków standardowych do szybkiego przeciągania wszystkich najczęściej używanych schematów w dokumentacji – z dołączonymi danymi artykułów do każdego pojedynczego symbolu na rysunkach standardowych
 • Specjalistyczna konfiguracja do wymiany danych z innymi programami
 • Wskazówki dotyczące konfigurowania automatycznego generowania projektów
 • Opracowanie specjalnie zaprojektowanych modułów oprogramowania, jeśli analiza wykaże, że masz specjalne potrzeby. Jednak rzadko jest to konieczne
 • Możemy również zaoferować pomoc w instalacji / konfiguracji programu. Rzadko się to zdarza i jest konieczne tylko w przypadku bardzo specyficznych wymagań dotyczących instalacji sieciowych w większych firmach
 • Stosowanie norm elektrycznych

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych normach dla dokumentacji elektrycznej i jak najlepiej ich przestrzegać za pomocą PCSCHEMATIC Automation, możesz to również uwzględnić w pakiecie. Jesteśmy członkami międzynarodowego komitetu normalizacyjnego dokumentacji elektrycznej i wydajemy książkę „Dokumentacja elektryczna zgodna z normami”.

  Uzyskaj więcej informacji od razu!

  Jeśli chcesz stać się naprawdę skutecznym i szybko wystartować z PCSCHEMATIC Automation, skontaktuj się z nami od razu. Następnie podamy więcej szczegółów na temat dostępnych opcji i podpowiemy, ile będzie kosztować uzyskanie dokładnie takiego startu, jakiego potrzebujesz.

  Biuro

  INFORMIK
  ul. Jęczmienna 16/3
  53-507 Wrocław
  Polska

  NIP: PL7741814001
  REGON: 930388872

  Telefon

  tel. +48 71-352-85-71

  E-mail

  info@pcschematic.pl

  © 2023 Copyright i wykonanie INFORMIK Polityka prywatności