Twórz własne funkcje w PCSCHEMATIC Automation

Możesz tworzyć własne funkcje/moduły dla PCSCHEMATIC Automation. Dzieje się tak, ponieważ wydaliśmy interfejs programistyczny COM/OLE Automation dla PCSCHEMATIC Automation. Należy pamiętać, że korzystanie z interfejsu wymaga pewnych umiejętności programistycznych.

Wiele funkcji, które można znaleźć w menu „Narzędzia” w PCSCHEMATIC Automation, zostało już utworzonych przy użyciu interfejsu COM/OLE Automation dla PCSCHEMATIC Automation. Dzieje się tak dlatego, że sami korzystamy z interfejsu od kilku lat.

Fabryka

Oznacza to, że masz bezpłatny dostęp do jednego z narzędzi programistycznych, do którego nasi programiści mają dostęp podczas tworzenia programu.

Twórz własne funkcje

Jeśli masz specjalne wymagania w stosunku do naszego programu, teraz możesz tworzyć dokładnie takie funkcje, jakich potrzebujesz. Dzięki temu masz pewność, że możesz dostosować program tak, jak chcesz.

Jeśli nie posiadasz niezbędnych umiejętności programistycznych, możliwe jest również, aby inni programiści stworzyli dla Ciebie potrzebne funkcje/moduły.

O wsparciu

Interfejs COM/OLE to dodatkowa oferta dla wszystkich użytkowników PCSCHEMATIC Automation. Nasi pracownicy pomocy technicznej nie udzielają wsparcia w zakresie interfejsu COM/OLE, który nie jest objęty naszą umową serwisową.

Jeśli jednak masz ogólne pytania dotyczące interfejsu, skontaktuj się z nami.

Biuro

INFORMIK
ul. Jęczmienna 16/3
53-507 Wrocław
Polska

NIP: PL7741814001
REGON: 930388872

Telefon

tel. +48 71-352-85-71

E-mail

info@pcschematic.pl

© 2023 Copyright i wykonanie INFORMIK Polityka prywatności