PCICablemanager - referencje

Zobacz co o programie PCSCHEMATIC Cablemanager mówią jego uzytkownicy.

PCSCHEMATIC Cablemanager pomaga firmom FLSmidth i Jorgensen Engineering zoptymalizować okablowanie i prowadzenie kabli w ich projektach budowlanych.

Cablemanager

Dzięki PCSCHEMATIC Cablemanager masz kontrolę nad wszystkimi częściami okablowania w projektach budowlanych. Dotyczy to zarówno początkowego projektu, fazy instalacji, jak i późniejszej konserwacji.

Cablemanager to program, w którym jako wykonawca robót elektrycznych i klient możesz gromadzić wszystkie dane dotyczące wszystkich kabli i tras kablowych będących częścią projektu, a także śledzić stan kabli w fazie projektowania, realizacji i konserwacji. Program uwzględnia między innymi temperatury otoczenia, metody instalacji i ogólną wydajność. Możesz nawet stale monitorować, czy kable zostały ustawione, wyciągnięte i przetestowane.

Program sam podpowie, w jakich prowadnicach należy ułożyć kable i jako punkt wyjścia zasugeruje najkrótszą trasę, co pozwala zoptymalizować zużycie materiału

FLSmidth używa PCSCHEMATIC Cablemanager do zarządzania i dokumentowania 10-25 tys. kabli na fabrykę

Kiedy musieliśmy wybrać system do dokumentacji i zarządzania kablami w naszych fabrykach, wybór Cablemanager był łatwy. W systemie zastosowano znaną nam terminologię, istniała możliwość zapewnienia ciągłego rozwoju i adaptacji systemu, podobnie jak istnieje fantastyczne wsparcie wokół produktu.

Diana Ølsgaard, FLSmidth

Od 2016 roku firma FLSmidth używa programu Cablemanager do dokumentowania kabli i tras kablowych związanych z budową nowych fabryk cementu na całym świecie, wykorzystując od 10 000 do 25 000 kabli.

W FLSmidth musisz być w stanie przekazać gotową fabrykę z dokładną i dostosowaną do potrzeb dokumentacją. Cablemanager radzi sobie z tym zadaniem, co jednocześnie zapewnia optymalną podstawę do późniejszej łatwej rozbudowy i dostosowania istniejących instalacji.

Kierownik projektu Diana Ølsgaard z FLSmidth, która była odpowiedzialna za wdrożenie Cablemanager, mówi: „Kiedy musieliśmy wybrać system do dokumentacji i zarządzania kablami w naszych fabrykach, wybór Cablemanager był łatwy. W systemie zastosowano znaną nam terminologię, istniała możliwość zapewnienia ciągłego rozwoju i adaptacji systemu, podobnie jak istnieje fantastyczne wsparcie wokół produktu”.

Dla Diany Ølsgaard cechy, które sprawiają, że Cablemanager jest szczególnie cenny dla FLSmidth, to:

Cablemanager

Jorgensen Engineering A/S śledzi stopień wypełnienia i oszczędza czas

Nie ma już żadnego z naszych obiektów, które opuściłyby produkcję bez udokumentowania ich w Cablemanager

Jakob Skarregaard, Jorgensen Engineering A/S

Jorgensen używa Cablemanager do śledzenia kabli od głównych rozdzielni do silników, sterownic i innych urządzeń w zakładzie. Funkcją programu, która w firmie Jorgensen tworzy szczególnie dużą wartość, jest możliwość monitorowania stopnia wypełnienia głównych koryt kablowych od głównej rozdzielni do punktów przyłączeniowych. W przeszłości bębny kablowe były przenoszone do zakładu w celu ciągnięcia kabli, ale dziś elektryk stoi i mierzy kable w magazynie kabli na podstawie obliczeń w Cablemanager. Jest to zmiana w procesie, która zapewnia wymierny zysk czasowy. Ponadto pozwala na rejestrację zużycia kabli i natychmiastowe usuwanie ich z magazynu.

Jakob Skarregaard stwierdza: „Nie ma już żadnego z naszych obiektów, które opuściłyby produkcję bez udokumentowania ich w Cablemanager”.

W Jorgensen Engineering A/S jesteśmy szczególnie zadowoleni, że Cablemanager zapewnia możliwość:

PCSCHEMATIC Cablemanager pomaga zoptymalizować Twoje projekty

Cablemanager jest doskonałym wsparciem podczas projektowania i dokumentowania, a program pozwala uzyskać znacznie lepszą podstawę do kalkulacji cen oraz bardzo szczegółową dokumentację. W przypadku późniejszej rozbudowy projektu wykonawcy mogą zajrzeć do dokumentacji i zobaczyć, gdzie dokładnie jest miejsce na nowe kable lub czy potrzebne są nowe trasy. Jednocześnie ułatwiasz wszystkim stronom przestrzeganie ustawy o bezpieczeństwie elektrycznym.

Jeśli chcesz wypróbować program Cablemanager, kliknij łącze do naszej strony produktu Cablemanager i przeczytaj więcej lub zarejestruj się na jedno z naszych bezpłatnych seminariów internetowych, podczas których możesz zapoznać się z wieloma funkcjami i opcjami programu optymalizującymi Twoją pracę.

Zapraszamy również do kontaktu mailowego z nami pod adresem info@pcschematic.pl lub pod numerem telefonu 71-352-85-71.

Biuro

INFORMIK
ul. Jęczmienna 16/3
53-507 Wrocław
Polska

NIP: PL7741814001
REGON: 930388872

Telefon

tel. +48 71-352-85-71

E-mail

info@pcschematic.pl

© 2023 Copyright i wykonanie INFORMIK Polityka prywatności