Aktualizacje baz
dla PC|Automation

Aktualizacje dla programów w wersjach 21 i 22.

Ta część serwisu AKTUALIZACJE jest dostępna tylko dla użytkowników programów PCSCHEMATIC Automation, którzy posiadają aktualną Umowę serwisową lub aktywną usługę Aktualizacji baz oraz program PCSCHEMATIC Automation w wersji 21 lub 22.
Serwis nie jest dostępny dla posiadaczy wersji demo, programu PCSCHEMATIC Automation Demo z bazą aparatury oraz PCSCHEMATIC Automation CADET.

Zmiany w bazach aparatury w wersji V23

Wersja 23 programu PC|Automation wprowadza szereg zmian, które wpływają na działanie programu oraz na proces tworzenia aktualizacji do baz aparatury. Prosimy o zapoznanie się z informacjami o tych zmianach i wygaszaniu usługi Aktualizacji baz aparatury.

Wejście na dalsze strony jest możliwe jedynie dla zarejestrowanych użytkowników i wymaga podania identyfikatora klienta.

W celu otrzymania loginu i hasła proszę skontaktować się z firmą Informik.

Przejdź na strony z aktualizacjami

UWAGA! Musisz mieć włączoną obsługę plików "cookie", żeby zalogować się do stron aktualizacji. Zasady stosowania plików "cookie" opisaliśmy w naszej Polityce Prywatności.

Identyfikator lub e-mail:

Zgłoś urządzenia, których brakuje w bazie aparatury w programie.

Zdajemy sobie sprawę, iż pomimo ciągłej rozbudowy baza aparatury nie zawiera jeszcze wszystkich aparatów i urządzeń, z których korzystają użytkownicy naszych programów.

Jeżeli używasz urządzeń, których nie znalazłeś w bazie aparatury w programie Automation, powiadom nas o tym! Skorzystaj z poniższego formularza, aby przesłać nam informację o urządzeniach, których używasz, a których nie znalazłeś w bazie aparatury. Twoje informacje i sugestie będą miały wpływ na to, jakie urządzenia zostaną dodane do bazy aparatury w pierwszej kolejności.

Przesyłając nam informacje o potrzebnych aparatach pamiętaj o następujących zasadach:

 

Formularz jest ogólnie dostępny i przeznaczony dla wszystkich użytkowników programu Automation, posiadających różne licencje (sprzętowe, programowe).

(*) - pola obowiązkowe

* Imię i nazwisko, firma:
* E-mail:
* Nr licencji:
* Podaj listę urządzeń:
 
Biuro

INFORMIK
ul. Jęczmienna 16/3
53-507 Wrocław
Polska

NIP: PL7741814001
REGON: 930388872

Telefon

tel. +48 71-352-85-71

E-mail

info@pcschematic.pl

© 2023 Copyright i wykonanie INFORMIK Polityka prywatności