Tworzenie baz
aparatury

 

Program PC | Automation oferuje rozbudowane bazy aparatury różnych producentów. Jednak pomimo naszych najlepszych chęci nigdy nie będziemy w stanie umieścić w bazie wszystkich urządzeń, jakie można spotkać w praktyce. Jeżeli chcesz rozszerzyć bazę aparatury o nowe aparaty, możesz to zlecić nam.

Oferta dla użytkowników programu

Jeżeli w bazie aparatury nie ma urządzeń, które wykorzystujesz na schematach (np. są to bardzo stare urządzenia, które jednak jeszcze działają i nie wymagają wymiany na nowe), możesz zlecić nam rozszerzenie bazy o te urządzenia.

Zlecając nam rozbudowę bazy aparatury masz pewność, że otrzymasz nie tylko wpis do bazy z typem urządzenia i nazwą producenta. Oprócz wpisu do bazy aparatury stworzymy w razie potrzeby niezbędne symbole elektryczne i montażowe, a także określimy wszystkie niezbędne parametry, dzięki którym nowe aparaty będą wykorzystywały całą inteligencję programu PC | Automation.

Oferta dla producenta aparatury

Producenci aparatury mogą zlecić nam rozbudowę bazy aparatury o urządzenia swojej produkcji, dzięki czemu urządzenia te staną się dostępne dla użytkowników naszego programu. Oprócz ułatwienia pracy projektantom producent zyskuje również szansę dotarcie ze swoją ofertą do nowych użytkowników.

Koszty

Koszty usługi są każdorazowo wyceniane indywidualnie i zależą od ilości i złożoności aparatury, która jest dodawana do bazy aparatury.

 

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej o usługach rozbudowy baz aparatury.

Biuro

INFORMIK
ul. Jęczmienna 16/3
53-507 Wrocław
Polska

NIP: PL7741814001
REGON: 930388872

Telefon

tel. +48 71-352-85-71

E-mail

info@pcschematic.pl

© 2022 Copyright i wykonanie INFORMIK Polityka prywatności