Nasza baza aparatury jest inna. Dlatego oszczędzasz tyle czasu

Automation oferuje ci unikalny sposób pracy z bazą aparatury, dzięki czemu możesz oszczędzić wiele czasu każdego dnia. Unikalna baza danych pełni tu kluczową rolę.

Automation ma unikalny przepływ pracy, który automatycznie obsługuje wszystkie dane artykułów dla elementów na schemacie. Dzieje się tak od momentu wybrania pierwszego elementu z bazy aparatury do momentu, w którym wszystkie zestawienia projektów zostaną automatycznie zaktualizowane o dane elementów i artykułów.

Montaż szafy

Duża oszczędność czasu

Trzy główne czynniki powodują, że oszczędzasz tak dużo czasu:

CAD elektryczny zajmuje się wszystkimi trywialnymi zadaniami

Gdy umieszczasz symbole na schematach elektrycznych, CAD elektryczny automatycznie kontroluje, które symbole dla aparatów zostały użyte w projekcie, aktualizuje odsyłacze między symbolami dla aparatów, pokazuje przegląd aparatów, dla których są jeszcze dostępne symbole w projekcie, sugeruje następną wolną nazwę dla symboli itd.

Ponieważ CAD elektryczny zajmuje się wszystkimi tymi trywialnymi zadaniami, ty możesz skupić się nad aspektami elektrycznymi swojego projektu.

Symbole montażowe dla zabudowy szaf sterowniczych

Baza danych aparatury dla Automation zawiera również symbole montażowe dla aparatów. Dzięki temu program może automatycznie załadować symbole montażowe dla aparatów, które zostały użyte w projekcie i umieścić je na bezpośrednio na stronie przeznaczonej na widoki zabudowy szaf.

Łatwe tworzenie własnych aparatów w bazie aparatury

Jeśli chcesz utworzyć własne aparaty w bazie danych, Kreator aparatów sprawi, że będzie to bardzo szybkie i łatwe. Pobierz samouczek tutaj.

Przydatne łącza:

Biuro

INFORMIK
ul. Jęczmienna 16/3
53-507 Wrocław
Polska

NIP: PL7741814001
REGON: 930388872

Telefon

tel. +48 71-352-85-71

E-mail

info@pcschematic.pl

© 2023 Copyright i wykonanie INFORMIK Polityka prywatności