Logo AutomationPC | Automation

PCSCHEMATIC Automation dla uczniów i studentów

Program PCSCHEMATIC Automation w wersji edukacyjnej jest bezpłatny i przeznaczony dla uczniów i studentów kierunków technicznych związanych z elektryką i automatyką.

Jeżeli jesteś uczniem lub studentem możesz otrzymać bezpłatną wersję edukacyjną programu PCSCHEMATIC Automation. Zgłoś się do swojego nauczyciela, a on przekaże Ci nasz program lub wskaże, skąd możesz go pobrać. Jeżeli Twoja szkoła nie ma jeszcze naszego programu, napisz do naszej firmy, a my przekażemy szkole programy w wersji edukacyjnej. Prosimy o kontakt z naszą firmą.

Program nie jest udostępniany bezpośrednio przez naszą firmę dla uczniów i studentów.

Program nie posiada żadnych zabezpieczeń sprzętowych. Licencja programu PCSCHEMATIC Automation w wersji dla uczniów i studentów jest bezpłatna. Program jest dystrybuowany przez firmę Informik lub bezpośrednio przez szkoły.

PCSCHEMATIC Automation w wersji edukacyjnej jest po polsku i jest dostarczany z kompletnym polskim podręcznikiem w formie elektronicznej.

Ograniczenia wersji edukacyjnej

W wersji edukacyjnej program posiada następujące ograniczenia:

  • ograniczenie wielkości projektu - można zrobić tylko mały projekt
  • napis informujący o wersji edukacyjnej na wydruku.

Poza tym program ma pełną funkcjonalność jak wersje komercyjne. Dzięki temu jest to jedna z najlepszych ofert wśród programów CAD dla elektryki przeznaczonych dla edukacji dostępnych na polskim rynku.

Programy dla edukacji

Programy dla edukacji

Biuro

INFORMIK
ul. Jęczmienna 16/3
53-507 Wrocław
Polska
NIP: PL7741814001

© 2021 Copyright i wykonanie INFORMIK Polityka prywatności