Oprogramowanie do projektowania elektrycznego - FAQ

Oto najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego oprogramowania do projektowania elektrycznego. Tutaj znajdziesz pytania, które zazwyczaj otrzymujemy od profesjonalistów szukających oprogramowania do projektowania elektrycznego.

Jeśli w poniższym tekście nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, prześlij nam swoje pytania – i uzyskaj osobistą odpowiedź.

Te rysunki częściowe/fragmenty schematów, zwane rysunkami standardowymi mogą również zawierać różne zestawy danych dołączanych do symboli, zależnie od tego, jakie elementy zostaną użyte w danych przypadku.

Montaż szafy

1) Co powinienem wiedzieć, zanim kupię program CAD elektryczny?

Kontaktują się z nami klienci, których możemy podzielić na dwie grupy:

To prowadzi nas do zasady nr 1: nie śpiesz się z podjęciem decyzji, gdy zamierzasz kupić program do projektowania! Pobierz bezpłatną wersję programu i wypróbuj drobne czynności - takie, które powtarzasz (lub będziesz powtarzał) setki razy dziennie podczas pracy z projektem. Wypróbuj też zaawansowane funkcje programu.

– Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "Jak wybrać najlepszy CAD elektryczny dla swoich potrzeb", lub jeszcze więcej informacji znajdziesz tu. Poza tym najważniejsze jest, żebyś poświecił trochę czasu na zastanowienie się. Wybór systemu typu CAD elektryczny jest ważną decyzją - kupujesz przecież program na wiele lat.

Zapoznaj się też artykułami o programie Automation.

2) Jak mogę otrzymać PCSCHEMATIC Automation bez płacenia?

W PCSCHEMATIC wolimy grać z otwartymi kartami i maksymalnie ułatwiamy Ci natychmiastowe rozpoczęcie gry. Dlatego masz:

Po zakupie PCSCHEMATIC Automation możesz wziąć udział w szkoleniu PCSCHEMATIC we własnym kraju lub wziąć udział w seminarium internetowym na tematy, z którymi musisz się zapoznać. Prosimy napisać do nas po więcej szczegółów.

3) Dlaczego powinienem kupić PCSCHEMATIC Automation?

Klienci, którzy kupili PCSCHEMATIC Automation najczęściej mówią nam, że zrobili to ponieważ:

4) Czy mogę przenieść moje schematy z innych systemów do Automation?

Tak! Możesz przekonwertować schematy praktycznie z każdego systemu CAD ogólny bądź CAD elektryczny do formatu PCSCHEMATIC Automation - pod warunkiem, że inny system CAD może zapisać rysunki w formacie DWG lub DXF. Pamiętaj, że podczas konwersji tracisz "inteligencje schematów".

5) Czy mogę eksportować do innych formatów?

Z programu PCSCHEMATIC Automation możesz eksportować projekty oraz symbole do formatów DWG i DXF. Firma PCSCHEMATIC jest aktywnym członkiem stowarzyszenia Open DWG Alliance.

Możesz również wyeksportować schematy do formatu PDF, zachowując aktywne odnośniki w PDF, itp.

6) Normy elektryczne: jak dobrze są one zintegrowane z PCSCHEMATIC?

W PCSCHEMATIC mamy szczegółowy wgląd w normy dotyczące dokumentacji elektrycznej, jesteśmy także aktywnym członkiem komitetu normalizacyjnego. Opublikowaliśmy również książkę "Dokumentacja elektryczna zgodna z normami".

Ten wgląd w normy elektryczne IEC/EN jest integralną częścią PCSCHEMATIC Automation. Jednak program jest zaprojektowany na tyle elastycznie, że można go używać również do innych norm niż normy IEC/EN. – Nawet dla własnego zestawu standardów!

7) Jak kupić programy PCSCHEMATIC?

Programy PCSCHEMATIC możesz kupić w następujący sposób:

8) Pomoc techniczna: jak mogę ją uzyskać?

Kupując PCSCHEMATIC Automation, możesz uzyskać wsparcie od dystrybutora PCSCHEMATIC we własnym kraju. – Prosimy o kontakt z lokalnym dystrybutorem PCSCHEMATIC w celu uzyskania dalszych informacji. Możesz również uzyskać wsparcie (w języku angielskim) bezpośrednio w cetrali firmy PCSCHEMATIC. Można to zrobić za pomocą poczty e-mail, telefonu lub przeglądarki NetViewer (gdzie możemy Cię poprowadzić bezpośrednio na Twoim komputerze), jak opisano na naszej stronie pomocy technicznej.

Pamiętaj, że PCSCHEMATIC można również poznać, zamawiając seminarium internetowe, na którym możemy Cię uczyć na różne tematy. Odbywa się to również za pomocą programów do pomocy zdalnej. Napisz do nas po więcej szczegółów.

9) Co się staje, gdy kupię program PCSCHEMATIC Automation?

Kupując PCSCHEMATIC Automation automatycznie otrzymujesz:

Ponadto masz dostęp do tych zasobów:

Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie

W PCSCHEMATIC jesteśmy bardzo zainteresowani poznaniem Twoich doświadczeń związanych z używaniem programu PCSCHEMATIC Automation. To dzięki opiniom naszych wielu użytkowników jesteśmy w stanie z roku na rok tworzyć lepszy produkt!
Więc: zapraszamy do kontaktu z nami w każdej chwili.

Biuro

INFORMIK
ul. Jęczmienna 16/3
53-507 Wrocław
Polska

NIP: PL7741814001
REGON: 930388872

Telefon

tel. +48 71-352-85-71

E-mail

info@pcschematic.pl

© 2023 Copyright i wykonanie INFORMIK Polityka prywatności